• Zwroty i reklamacje

ODSTĄPIENIE OD UMOWY:

Jako konsument masz prawo do odstąpienia od umowy bez podania przyczyny w terminie 30 dni od dnia otrzymania przesyłki. W tym celu prosimy o przesłanie do nas informacji na maila o chęci odstąpienia od umowy wraz z danymi do zwrotu pieniążków. Od momentu zgłoszenia zwrotu prosimy o niezwłocznie odesłanie do nas produktu, nie później jak 14 dni od daty zgłoszenia chęci odstąpienia od umowy. 

Przesyłkę możesz do nas nadać w dowolny sposób pod adres:

Metka-Jakub Kopczyński

ul. Chełmońskiego 35
96-321 Bieniewiec

 

Do przesyłki prosimy dołączyć kartkę z informacją o zwrocie oraz danymi do przelewu. Informacja może być napisana odręcznie lub jako formularz zwrotu wydrukowany z naszej strony internetowej.

Niezwłocznie zwrócimy pieniążki na podane dane, nie później niż 14 dni od daty otrzymania przesyłki.

 

REKLAMACJA:

Towary oferowane w naszym sklepie są towarami nowymi i posiadają roczną gwarancję sprzedawcy. Aby zareklamować towar należy odesłać go bez pobrania na dane:

Metka-Jakub Kopczyński

Metka-Jakub Kopczyński

ul. Chełmońskiego 35
96-321 Bieniewiec

 

wraz z informacją na kartce o reklamacji oraz informacją o wymianie bądź zwrocie kwoty. Dla ułatwienia możesz skorzystać z formularza reklamacyjnego.  Po odbiorze przesyłki w ciągu 14 dni rozpatrzymy reklamację i w ciągu kolejnych 14 dni wymienimy i odeślemy przesyłkę na nasz koszt na podane dane bądź zwrócimy pieniądze w zależności od opcji wybranej przez klienta.