• SZLIFIERKA KĄTOWA AKUMULATOROWA 125MM 18V 0*AH LI-LO MAKPAC

Symbol: M DGA506ZJ
859.28
SZT Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24h
Cena przesyłki 8.99
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 8.99
Kurier 13
Kurier (Pobranie) 15
Dostępność Dostępny
Waga 2.5 kg

Zamówienie telefoniczne: 504702665

Zostaw telefon
Dane techniczne
Prędkość obr. na biegu jałowym 8500 obr./min
Średnica tarczy 125 mm
Wymiary (D x S x W) 362 x 140 x 145 mm
Waga z akumulatorem (EPTA) 2,6 kg

BLDC - bezszczotkowy silnik prądu stałego
Technologia XPT - podwyższona odporność na pył i wilgoć
Funkcja anty-restart zabezpiecza przed przypadkowym uruchomieniem po zamontowaniu akumulatora
Automatyczna kontrola prędkości obrotowej w zależności od rodzaju wykonywanej pracy
Posiada funkcję anti-kickback oraz hamulec elektryczny
Lekka i poręczna szlifierka kątowa do tarcz o średnicy 125 mm
Wąska obudowa silnika pozwala na wygodny i bezpieczny chwyt szlifierki
Nie współpracuje z akumulatorem BL1815
Dostarczana w walizce systemowej MAKPAC bez akumulatorów i ładowarki

Wyposażenie standardowe
OSŁONA TARCZY SZLIFIERSKIEJ 125mm123145-8
UCHWYT BOCZNY 158237-4
KOŁNIERZ MOCUJĄCY 224415-9
NAKRĘTKA KOŁNIERZA 224554-5
KLUCZ DO NAKRĘTKI KONTRUJĄCEJ 782423-1
WALIZKA SYSTEMOWA MAKPAC TYP 3821551-8
WKŁAD DO WALIZKI MAKPAC 838175-3
TARCZA DO SZLIFOWANIA ZGRUBNEGO A-80656
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie